Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLAME MJG 100C BS

Număr anunț
DA22930080
Autoritate contractantă
Casa de Cultura a municipiului Braila (CUI 4342936)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37313300-8 · Chitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,14 RON
Valoare atribuită
536,14 RON
Data publicării
02.05.2019 14:14
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,14 RON

din 536,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.