Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii transport rutier

Număr anunț
DA22929662
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
ITC LOGISTIC ROMANIA SRL (CUI 18779419)
Cod CPV
63000000-9 · Servicii de transport anexe si conexe; servicii de agentii de turism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.294 RON
Valoare atribuită
3.294 RON
Data publicării
02.05.2019 13:51
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.294 RON

din 3.294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.