Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD intern WD, 3.5", 1TB, BLACK, SATA3, 7200rpm, 64MB (WD1003FZEX)

Număr anunț
DA22929658
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI RO4192715)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.160 RON
Valoare atribuită
3.160 RON
Data publicării
02.05.2019 13:51
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.160 RON

din 3.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.