Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii Vitara

Număr anunț
DA22928952
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ANASTASIE BASOTA (CUI 21591325)
Furnizor / câștigător
UNION CARS SRL (CUI RO15642718)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.093,28 RON
Valoare atribuită
1.093,28 RON
Data publicării
02.05.2019 13:06
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.093,28 RON

din 1.093,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.