Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CARTUSE TONER ORIGINALE

Număr anunț
DA22928734
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
30125130-1 · Toner pentru centrele de procesare a datelor, de cercetare si de documentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.094,57 RON
Valoare atribuită
4.094,57 RON
Data publicării
02.05.2019 12:54
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.094,57 RON

din 4.094,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.