Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CARTUS TONER

Număr anunț
DA22927963
Autoritate contractantă
Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman - Regiunea Sud-Est (OIRPECU - Regiunea Sud-Est) (CUI 20737431)
Furnizor / câștigător
INFOCALC REPARATII SRL (CUI RO29210655)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,30 RON
Valoare atribuită
756,30 RON
Data publicării
02.05.2019 12:11
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,30 RON

din 756,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.