Acasă · Licitații
· Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta PDF-XChange Standard Printer. Tip licenta: 1 x Single User License pe o perioada de 3 ani
- Număr anunț
- DA22925665
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285 RON
- Valoare atribuită
- 285 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 10:27
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
285 RON
din 285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro