Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARUSEL 6 PERSOANE

Număr anunț
DA22922331
Autoritate contractantă
COMUNA UNTENI (CUI 3433858)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535230-8 · Calusei pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
25.04.2019 16:48
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.