Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament fax-telefon – 2 buc.

Număr anunț
DA22928311
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
32581200-1 · Aparate fax (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.468 RON
Valoare atribuită
2.468 RON
Data publicării
02.05.2019 12:28
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.468 RON

din 2.468 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.