Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servetele pentru dispenser Z verzi

Număr anunț
DA22928811
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI RO21948100)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506 RON
Valoare atribuită
506 RON
Data publicării
02.05.2019 12:58
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

506 RON

din 506 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.