Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet anvelope TAURUS-HIGH PERFORMANCE

Număr anunț
DA22924242
Autoritate contractantă
UM 01924 (CUI 15984869)
Furnizor / câștigător
TIRES AND PARTS SRL (CUI RO35056829)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.394,08 RON
Valoare atribuită
3.394,08 RON
Data publicării
02.05.2019 09:14
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.394,08 RON

din 3.394,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.