Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cosuri de gunoi de plastic

Număr anunț
DA23602237
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,72 RON
Valoare atribuită
468,72 RON
Data publicării
31.07.2019 15:58
Termen limită
05.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,72 RON

din 468,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.