Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

PT + EXECUTIE COMPLEXE JOACA - ORTISOARA, CORNESI, SECEANI, CALACEA, COM ORTISORA, JUD TIMIS

Număr anunț
DA22918862
Autoritate contractantă
COMUNA ORTISOARA (PRIMARIA ORTISOARA) (CUI 5049919)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
45212100-7 · Lucrari de constructii de complexe pentru petrecerea timpului liber (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319.327,73 RON
Valoare atribuită
317.109 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
25.04.2019 11:43
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 16:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

317.109 RON

din 319.327,73 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 2.218,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.