Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Amenajare parc Gelu
- Număr anunț
- DA22911232
- Autoritate contractantă
- Comuna Varias (CUI 4483870)
- Furnizor / câștigător
- MARIN MEDIA CONSULTING S.R.L. (CUI 30327153)
- Cod CPV
- 45112700-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.000 RON
- Valoare finală
- 210.000 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 13:26
- Data finalizării
- 02.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.