Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rep.sistem STAP/TVCI-IP si analogic suprav. strad., inlocuire echipamente defecte
- Număr anunț
- DA22928303
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
- Furnizor / câștigător
- B.I.A. ELECTRONIC SRL (CUI RO12174370)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.150 RON
- Valoare atribuită
- 3.150 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 12:28
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.150 RON
din 3.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro