Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
Lucrări ornamentale la faţada stradală a gardului cimitirului Sf. Constantin, mun.Braila, jud.Braila
- Număr anunț
- DA22928258
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE A FONDULUI LOCATIV SI A CIMITIRELOR (CUI RO13035159)
- Furnizor / câștigător
- SC MIKE ZARR ADS SRL (CUI 36146865)
- Cod CPV
- 45451100-4 · Lucrari ornamentale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314.496 RON
- Valoare atribuită
- 282.912 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2019 12:26
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
282.912 RON
din 314.496 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 31.584 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.