Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări ornamentale la faţada stradală a gardului cimitirului Radu Negru, mun.Braila, jud. Braila
- Număr anunț
- DA22928166
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE A FONDULUI LOCATIV SI A CIMITIRELOR (CUI RO13035159)
- Furnizor / câștigător
- SC MIKE ZARR ADS SRL (CUI 36146865)
- Cod CPV
- 45451100-4 · Lucrari ornamentale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177.840 RON
- Valoare atribuită
- 177.840 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 12:21
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
177.840 RON
din 177.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro