Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PARACETAMOL INF.10MG/ML SOL PERF100ML, Cutie 50 pungi x100 ml
- Număr anunț
- DA22176146
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.485 RON
- Valoare finală
- 1.485 RON
- Data publicării
- 03.01.2019 16:07
- Data finalizării
- 04.01.2019 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.