Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie

Număr anunț
DA22176624
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI RO25493923)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.622 RON
Valoare atribuită
41.622 RON
Data publicării
04.01.2019 08:53
Termen limită
09.01.2019 17:00
Data finalizării
04.01.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.622 RON

din 41.622 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.