Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 23,2% sub estimat
DIRECTA
- Număr anunț
- DA20843882
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
- Cod CPV
- 03222333-6 · Cirese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.771,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.129,83 RON 23,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2018 08:54
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.129,83 RON
din 2.771,84 RON estimat
23,2%
Adjudecat la 76,8% din estimat · economie 642,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.