Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere a echipamentelor informatice si a perifericelor.

Număr anunț
DA20841600
Autoritate contractantă
Cresa Municipiului Iasi "Sfanta Maria (CUI 15426609)
Furnizor / câștigător
SINCRONET SOLUTION SRL (CUI 28241416)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.695 RON
Valoare atribuită
5.695 RON
Data publicării
13.07.2018 13:27
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.695 RON

din 5.695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.