Atribuită Cumpărare directă

Ach.lucrari,“ Moderniz si extindere infrastructura iluminat public in Comuna Țuțora, Județul Iasi”

Număr anunț
DA35213027
Autoritate contractantă
Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
805.758,28 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
10.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

805.758,28 RON