Ofertă acceptată Cumpărare directă

SGA MS - PRODUSE PREFABRICATE DI BETON ARMAT

Număr anunț
DA20848503
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
818,20 RON
Valoare atribuită
818,20 RON
Data publicării
16.07.2018 13:08
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

818,20 RON

din 818,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.