Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALBUNORM 250G/L SOL PERF X 50ML (ALBUMINA UMANA)

Număr anunț
DA20845968
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33141540-7 · Albumina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.904 RON
Data publicării
16.07.2018 10:52
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.904 RON

din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.