Ofertă refuzată Cumpărare directă

mat dializa

Număr anunț
DA20806678
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.579,20 RON
Valoare finală
37.059,20 RON
Data publicării
09.07.2018 18:47
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.