Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,9% sub estimat
achizitie Cafea Jacobs 500 gr -pozitia 48/PAAP/2018
- Număr anunț
- DA20845260
- Autoritate contractantă
- ETA S.A. (CUI RO10524177)
- Furnizor / câștigător
- ANNABELLA SRL (CUI RO6532457)
- Cod CPV
- 15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78 RON
- Valoare atribuită
- 73,36 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2018 10:17
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
73,36 RON
din 78 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 4,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.