Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de telefonie IP telefonie fixa si internet conform oferta anunt publicitar ADV1020935

Număr anunț
DA20812178
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PT PROTECTIA CONSUMATORILOR REG VEST (TIMIS) (CUI 27456824)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64215000-6 · Servicii de telefonie IP (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,10 RON
Valoare finală
310,10 RON
Data publicării
10.07.2018 12:54
Data finalizării
16.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.