Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Buton pornire u650 - SRCF Constanta
- Număr anunț
- DA20844043
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,40 RON
- Valoare atribuită
- 8,40 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 09:06
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8,40 RON
din 8,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro