Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rack podea pentru server inclusiv manopera instalare si UPS 2000VA 1800W montabil in rack
- Număr anunț
- DA20830372
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SIBIU (CUI 9753096)
- Furnizor / câștigător
- VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
- Cod CPV
- 31682000-0 · Surse de energie electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.726 RON
- Valoare atribuită
- 4.726 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 11:34
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.726 RON
din 4.726 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro