Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Xerox Business, A4 80 g/mp, 5x500 coli/top;Cod RTC RX1480,PEAK WC GEL DEZINFECTANT MARIN 750m

Număr anunț
DA20847749
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA MUNICIPALA GEORGE SBÂRCEA TOPLITA (CUI 26497648)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799,06 RON
Valoare atribuită
799,06 RON
Data publicării
16.07.2018 12:27
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799,06 RON

din 799,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.