Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii administrare software infrastructura hardware si servicii mentenanta echipament firewall

Număr anunț
DA20849660
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
Cod CPV
72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.600 RON
Valoare atribuită
33.600 RON
Data publicării
16.07.2018 14:11
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.600 RON

din 33.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.