Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii montare/demontare ap.aer conditionat + revizii aparate aer conditionat
- Număr anunț
- DA20845806
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud Muntenia (CUI 11390243)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI RO26594209)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.817,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.817,84 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 10:44
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.817,84 RON
din 1.817,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro