Ofertă acceptată Cumpărare directă

nexodal 0,4mg/ml cutie cu 10 fiole

Număr anunț
DA20843636
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Nehoiu (CUI 4088146)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,41 RON
Valoare atribuită
373,41 RON
Data publicării
16.07.2018 08:29
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,41 RON

din 373,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.