Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUTOI 60 LITRI ETANS CU CAPAC INSURUBAT

Număr anunț
DA20838309
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI RO11964885)
Furnizor / câștigător
SHARK PLAST SRL (CUI 17716030)
Cod CPV
39221130-7 · Recipiente pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.450 RON
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
13.07.2018 10:44
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON

din 2.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.