Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru tegumente - HEXID CU DOZATOR-AVIZAT M.S.2520BIO/01/12.24
- Număr anunț
- DA20845535
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
- Furnizor / câștigător
- G & M 2000 SRL (CUI RO4057646)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 948 RON
- Valoare atribuită
- 948 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 10:32
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
948 RON
din 948 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro