Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tobogane pentru terenuri de joaca

Număr anunț
DA20842321
Autoritate contractantă
COMUNA GIRCOV (PRIMARIA COMUNEI GARCOV) (CUI 5148319)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
37535240-1 · Tobogane pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,30 RON
Valoare atribuită
149,30 RON
Data publicării
13.07.2018 14:21
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,30 RON

din 149,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.