- Număr anunț
- DA20838175
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI RO11324711)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.375 RON
- Valoare atribuită
- 2.375 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 10:37
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.375 RON
din 2.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro