Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport, eliminare deseuri periculoase cod 18 01 03

Număr anunț
DA20832615
Autoritate contractantă
LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.273 RON
Valoare atribuită
2.273 RON
Data publicării
12.07.2018 13:29
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.273 RON

din 2.273 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.