Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIAGNOSTICARE UPS TRIFAZAT 20 kVA
- Număr anunț
- DA20848338
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI RO14602405)
- Cod CPV
- 71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 843 RON
- Valoare atribuită
- 843 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 13:00
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
843 RON
din 843 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro