Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intocmire documentatii de proiectare pentru extindere retea de canalizare
- Număr anunț
- DA20846629
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALUSENI (PRIMARIA COMUNEI BALUSENI) (CUI 3433890)
- Furnizor / câștigător
- IMPO CONSTRUCT SRL (CUI 14700144)
- Cod CPV
- 79933000-3 · Servicii de asistenta de proiectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 11:26
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.000 RON
din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro