Ofertă acceptată
Cumpărare directă
program de formare cu tema "tehnici si metode de imbunatatire a activitatii asistentului medical"
- Număr anunț
- DA20845551
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI RO17253210)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.890 RON
- Valoare atribuită
- 3.890 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 10:32
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.890 RON
din 3.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro