Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat de etalonare prin comparatie pentru termorezistenta Fluke 5615

Număr anunț
DA20843606
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.246 RON
Valoare atribuită
2.246 RON
Data publicării
16.07.2018 08:24
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.246 RON

din 2.246 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.