Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare 840t piatra sparta pentru Comuna Cascioarele, judetul Calarasi

Număr anunț
DA20836992
Autoritate contractantă
COMUNA CASCIOARELE (CONSILIUL LOCAL CASCIOARELE) (CUI 3796802)
Furnizor / câștigător
LCA LIONS TRANS SRL (CUI RO27580252)
Cod CPV
44113000-5 · Materiale pentru constructii rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.040 RON
Valoare atribuită
47.040 RON
Data publicării
13.07.2018 09:36
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.040 RON

din 47.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.