Ofertă acceptată
Cumpărare directă
oner negru pentru Xerox WorkCentre 5019/5021/5022/5024, 9000 pagini
- Număr anunț
- DA20848919
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Independenta (CUI 29002140)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128 RON
- Valoare atribuită
- 128 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 13:30
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
128 RON
din 128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro