Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET : IMPRIMANTA , TONER , DRUM
- Număr anunț
- DA20846960
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.608 RON
- Valoare atribuită
- 2.608 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 11:44
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.608 RON
din 2.608 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro