Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit mentenanta (fuser 220V, transfer unit) Xerox 115R00085,OEM Phaser 3610

Număr anunț
DA20846763
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL VRANCEA (CUI 4297673)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.845,80 RON
Valoare atribuită
1.845,80 RON
Data publicării
16.07.2018 11:33
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.845,80 RON

din 1.845,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.