Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner 100% NOU Compatibil XEROX Phaser 3020 3020BI WC3025 WC3025BI WC3025NI 106R0277 BI NI
- Număr anunț
- DA20844429
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,92 RON
- Valoare atribuită
- 147,92 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 09:29
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147,92 RON
din 147,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro