Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achiziţie Cartus Toner Lexamrk X466
- Număr anunț
- DA20841291
- Autoritate contractantă
- ORASUL MIZIL (CUI RO15562570)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487,40 RON
- Valoare finală
- 487,40 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 13:09
- Data finalizării
- 16.07.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.