Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuş toner original SHARP MX 316

Număr anunț
DA20831272
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Caras Severin (CUI 3228780)
Furnizor / câștigător
TEHNICA & BIROTICA SRL (CUI RO29242606)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,30 RON
Valoare atribuită
756,30 RON
Data publicării
12.07.2018 12:22
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,30 RON

din 756,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.