Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta Laser Brother TN2300

Număr anunț
DA20844917
Autoritate contractantă
ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare atribuită
268,91 RON
Data publicării
16.07.2018 09:59
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,91 RON

din 268,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.